Pasteura 5, Warszawa
Tel. +48 22 55 32 133

O nas

Makerspace@UW to nie tylko przestrzeń Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, ale i społeczność oraz sposób myślenia. Nasza inicjatywa jest skierowana do wszystkich osób, które chciałyby robić w swoim życiu coś więcej. Na pewno odnajdą się tu aspirujący twórcy, praktycy, pasjonaci nowych technologii ale też osoby poszukujące dopiero swojej pasji. Mamy nadzieję, że Makespace@UW będzie nas stymulować do wspólnego działania, w wyniku czego powstanie wiele ciekawych projektów i inicjatyw. 

W ramach Makerspace@UW oferujemy społeczności akademickiej ciekawe warszaty, dostęp do specjalistycznego sprzętu, porady eksperckie oraz przestrzeń do pracy, całkowicie za darmo.

Zapraszamy do kontaktu elektronicznego lub odwiedzenia naszych przestrzeni. Na miejscu można napić się dobrej kawy, porozmawiać z pracownikami oraz pozostałymi uczestnikami Makerspace@UW. Zapraszamy :)

Nasz zespół

Nasz zespół to grupa naprawdę wyjątkowych ludzi, którzy działają pod kierownictwem prof. Andrzeja Wysłmołka. Każdy z nas ma swoją pasję, którą rozwija w ramach Makerspace@UW. Piotrek i Kamil konstruują kolejne projekty elektroniczne, Maciek i Janek doskonalą się w sztuce druku 3D. Janek Mąka specializuje się w oprogramowaniu internetowym oraz Big Data. Naszą złota rączką tworzącą cuda z drewna jest Marcin. Dodatkowo Julia i Piotrek starają się aktywnie rozwijać przestrzeń i wspierać ich uczestników, a Renata dba o nas o d strony administracyjnej. Wszyscy chętnie pomożemy Wam w realizacji własnych pasji. Pozdrawiamy!

Renata Dąbrowska
Renata Dąbrowska
Administracja
Kamil Boryczko
Kamil Boryczko
Specjalista ds. elektroniki
Jan Dziedzic
Jan Dziedzic
Specjalista ds. druku 3D
Marcin Dmochowski
Marcin Dmochowski
Specjalista ds. obróbki drewna
Michał Pilaszkiewicz
Michał Pilaszkiewicz
Koordynator Makerspace@UW
Piotr Kaźmierczak
Piotr Kaźmierczak
Koordynator Makerspace@UW
prof. Andrzej Wysmołek
prof. Andrzej Wysmołek
Kierownik Makerspace@UW