Pasteura 5, Warszawa
Tel. +48 22 55 32 133

 

Podaruj filament na przyłbicę

 

Bardzo wszystkim dziękujemy za wsparcie naszej akcji!

Oficjalnie kończymy zbiórkę zarówno filamentów jak i funduszy na naszą akcję "Materiały dla medyków".

Zebraliśmy już wystarczającą ilość filamentu i funduszy aby osiągnąć założony przez nas cel 10 000 przyłbic! Wszystkie zebrane środki zostaną w całości spożytkowane na pomoc medykom w walce z Covid-19. Jeżeli nawet jakieś materiały dotrą jeszcze do nas to również je wykorzystamy, osiągając więcej niż zakładane 10 000 przyłbic.

 

W ramach akcji każdy darczyńca może dokonać zakupu filamentu do produkcji przyłbic.
Na naszych drukarkach używamy następujących rodzajów filamentów:

     - Fiberlogy easy PETG, 0,85kg 1,75 mm
     - Devil Design PETG 1 kg 1,75 mm
     - Prusament PETG 1 kg 1,75 mm

Jak to zrobić?

1. Kup filament na Allegro lub w innym sklepie internetowym (kolor filamentu - dowolny).

2. Koniecznie zaadresuj wysyłkę na nasz wydziałowy paczkomat:

    Paczkomat WAW83N, Pasteura 7, Warszawa

3. Po otrzymaniu kodu QR, umożliwiającego odebranie paczki z paczkomatu, prześlij go na: piotr.kazmierczak@fuw.edu.pl

Informujemy, że aktualnie każdy użytkownik może uzyskać od Allegro usługę Smart!, dzięki czemu przy zakupie powyżej 40 zł (również filamentu) dostarczenie przesyłki do wskazanego paczkomatu jest bezpłatne. Do akcji „Podaruj filament na przyłbicę” włączyła się również Firma MCPP Netherlands (https://www.mcpp-3dp.com/products/), która przekazała aż 100 kg filamentu.

 


 

 


Klauzula informacyjna dla Darczyńców

Administratorem Państwa danych osobowych jest Uniwersytet Warszawski reprezentowany przez Rektora z siedzibą przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28, 00-927 Warszawa.

Dane można przekazać dobrowolnie w związku z udziałem Państwa w akcjach „Materiały dla medyków” lub „Podaruj filament na przyłbicę” organizowanych w pracowni Makerspace@UW na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Państwa dane zbierane są w celu uhonorowania Państwa wsparcia dla wyżej wymienionych inicjatyw poprzez publikację Państwa imion i nazwisk na stronie internetowej: http://makerspace.uw.edu.pl/pl/akcja-materialy-dla-medykow/ oraz – w przypadku zakupu przez Państwa materiałów w ramach akcji „Podaruj filament na przyłbicę” – dla realizacji procesu odbioru przesyłek..

Posiadają Państwo prawo dostępu do danych, do ich sprostowania, usunięcia i  ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody. Zgodę na przetwarzanie można cofnąć wysyłając wiadomość na adres e-mail: makerspace@uw.edu.pl

 

We wszystkich kwestiach związanych z przetwarzaniem Państwa danych osobowych można skontaktować się z nami wysyłając maila na adres: makerspace@uw.edu.pl